Miks meie

Wax? Design!

Mõtlesime, et meie potentsiaalsetel klientidel oleks meeldiv teada, miks just meiega oleks hea ja huvitav koostööd teha ning ei peaks pärast, tehtud töö pärast, muret tundma.

Võib tunduda taktitu, pühendada terve rubriik veebilehel oma heade omaduste tutvustamiseks. Eeskätt sai see tehtud selleks, et meie tellijatel oleks mugavam.Nii, näiteks, on teil ülevaade meie töö tasemest. Siin siis mõned põhjused …

Haridus.

Hea, kvaliteetne, haridus, nagu me kõik teame, on edu pant igas elukutses! Olgu selleks arst, jurist või siis disainer. Te ei usaldaks ju end iseõppinud, ülikoolihariduse- ja diplomita, hambaarsti käe alla, sama kehtib ka disainerite kohta. Usaldage professionaale! Meilt leiate Eesti Kunstiakadeemia poolt diplomeeritud disainerid. Teadmised ja kogemused, mis on saadud nii eesti- kui välisdisainerite õppejõudude eliidilt, annavad hea pinnase ka kõige julgemate projektide teostamiseks. Meis kasvatati tegutsemisiha ja tänu tööstusdisaineri erialale paistavad meie interjöörid silma praktilisuse, ergonoomilisuse ja mobiilsusega.

Kogemus.

Haridus – see on hea asi, kuid parimaid teadmisi annab siiski praktika. Algaja disaineri jaoks on kõik uus – esimesed projektid ja ka esimesed vead. Ja alles peale mitmeid tõsised teostatud projekte saabub kõige hinnalisem ja väärtuslikum tasu – KOGEMUS! Firma Wax Design tegutsemisaja jooksul oleme teostanud mitmeid erinevaid projekte alates eluruumidest lõpetades ööklubiga ja avalike toitlustuskohtadega. Teame täpselt, kus ja milliseid raskusi ning probleeme on oodata, kuid kõige tähtsam – me teame ja oskame soovitada, kuidas neid lahendada ja ära hoida.

Partnerid.

Meie partneritena võite leida erinevaid firmasid, mis on seotud valgustusega, mööbliga ja ka remondi ning siseviimistlusega.  Kõigil meie koostööpartneritel on, peale suurepärase ja laialdase valiku, just meie klientidele välja töötatud paendlik allahindluste süsteem. Toodete ja teenuste kvaliteedis te pettuma ei pea, kuna oleme ise partnereid hoolega valinud ning nende usaldatavus on järeleproovitud mitmetes koostööprojektides. Sellepärast, tehes meiega koostööd, võite kindel olla, et tulemiks on mitte ainult kvaliteetne disainprojekt, vaid ka abi selle elluviimisel.

Oskus ära kuulata.

Üks olulisimaidprojekteerimise õnnestumise koostisosi on oskus kuulata. Teha interjööri mitte enda, vaid kliendi jaoks, püüda võimalusel kokku sobitada kõik kliendi soovid, mis mõnikord võivad olla ka üpris vastuolulised.  Me oskame mitte ainult kuulata, vaid ka kuulda oma tellija soove! Just see omadus – kuulda – aitab meil luua kordumatuid, hubaseid ja funktsionaalseid interjööre, mis vastavad tellija kõikidele nõuetele, aga mitte ei rahulda meie omi ambitsioone.  Meil on põnev lahendada planeeringutel ja tsoneerimisel tekkivaid keerulisi situatsioone, rõõmuga projekteerime individuaaltellimusena mööblit. See annab meile hea võimaluse pidevaks arenguks, samuti annab võimaluse teada saada midagi uut ja huvitavat.

Me ei karda raskusi!

Mida raskem ülesanne, seda huvipakkuvam see meile on, nii paradoksaalne kui see ka ei tunduks. Me ei armasta „pähetuubitud“ šabloone, oleme alati valmis ebastandardseteks ülesanneteks ning üritame leida huvitavaid lahendusi. Iga uus projekt – see on kreatiivne looming, tee uute ja huvitavate maade avastamiseks.

Pidev enesetäiustamine.

Meie meeskond on suhteliselt noor ning lähtume printsiibist: „Inimene õpib kogu elu!“. Oleme avatud kõige uue jaoks, külastame erinevaid disainiga seotud näitusi ja messe, samuti võtame osa kursustest, mis on suunatud uute tehnoloogiate ja materjalide õpetamisele. Jagame meeleldi saadud teadmisi meie tellijatega, kasutades õpitut ja omandatut edukalt  oma projektides.